Kompleksowe tworzenie gazet, biuletynów

Wlasna Gazeta
2 min readFeb 18, 2022

Specjalizujemy się w profesjonalnym kompleksowym tworzeniu graficznym gazet (w tym: łamanie, skład graficzny, layout) gazet, gazetek, biuletynów, gazetek reklamowych dla małych i dużych klientów. Oferujemy skład graficzny DTP gazet, gazetek, czasopism dla dla Urzędów Gmin, Urzędów Miast, Uczelni, szkół, organizacji, firm, fundacji, stowarzyszeń, małych działalności gospodarczych, jednoosobowych działalności gospodarczych i innych. Oferujemy również skład gazet politycznych, gazet eventowych, gazet lokalnych, gazet sportowych..

  • projekt graficzny (layout)
  • skład graficzny DTP
  • druk
  • transport
  • wersja on-line.

Najtańszy skład graficzny i druk

Cena naszego kompletu usług jest tańsza, niż sam druk na papierze dla czasopism

Nasz komplet usług to najtańsza forma usług drukarskich. Cena kompletu usług jest tańsza, niż sam druk na papierze dla czasopism (kredowy). Efekt finalny (wysokiej jakości skład graficzny, dobrej jakości fizyczna gazeta) jest na tyle zadowalający, że wielu Klientów przekonuje się do niego.

Warto pamiętać: dobrze zaprojektowana gazeta, to gazeta której artykuły są znacznie chętniej czytane. Lepsza dla odbioru treści jest sytuacja, gdy gazeta jest profesjonalnie złożona, niż lepiej wydrukowana. Dlatego z naszych usług tak chętnie korzystają Klienci, zwłaszcza ci, którym zależy, aby treści zawarte w publikacji były czytane.

MAKSYMALNE ODCIĄŻENIE KLIENTA

dążymy do sytuacji w której zaangażowanie Klienta jest minimalne. Oznacza to, że np. nasi Klienci oddelegowują często tylko jednego pracownika, który przygotowuje wstępne treści. My zajmujemy się wszystkim innym: layoutem, składem DTP, drukiem, transportem.

MAKSYMALNA ELASTYCZNOŚĆ W PROCESIE TWÓRCZYM

dzięki czemu Państwo czujecie, że to Wasza własna gazeta: uczestniczycie w procesie twórczym i macie bezpośredni wpływ na wygląd wybranych elementów.

EKSPRESOWE TEMPO PRAC — NAWET 4–5 GODZIN

nawet 4–5 godzin na skład DTP i 24 godziny od rozpoczęcia prac do odbioru gazety przez Klienta — to są nasze ekspresowe terminy prac. Doceniają to przede wszystkim kluby sportowe dla których informacja potrafi szybko się zdezaktualizować (mecz zmieniający statystyki ligi, kontuzje).

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ PRAC

to nie pusty frazes, kilkaset prac w naszym portfolio bezsprzecznie jest dowodem na wysoką jakość designu.

WSPARCIE OKOŁOSPRZEDAŻOWE

poza składem gazet i czasopism oferujemy również wsparcie przy tworzeniu ofert reklamowych.

Więcej w artykule na naszej stronie:

Oferujemy również:

Skład gazet

Druk Gazet:

Zapraszamy również do przejrzenia naszego portfolio:

--

--